نماد های اعتماد

logo-samandehi

تماس با تلفن بین الملل بهسازان

تلفن پشتیبانی 02144022475 و 02144057450

پاسخگویی تلفنی :

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18

شماره شبکه : 91312020

شماره واتزاپ شرکت00982144057450

امکانات تلفن بین الملل

کنترل پنل کاربران کنترل پنل کاربران

ورود به کنترل پنل

راهنما ؟

خرید آنلاین خرید آنلاین کارت
خرید آنلاین تلفن بین الملل
لیست قیمت کشورها لیست قیمت کشورها
تعرفه تماس با خارج از کشور
قرعه کشی قرعه کشی بزرگ
قرعه کشی ماهیانه
چرا بهسازان؟ چرا بهسازان؟
مهمترین تفاوتهای بهسازان

شماره حسابهای تلفن بین الملل بهسازان

بانک ملت

شماره کارت: 6104337825929803

بانک سامان

شماره کارت: 6219861559887731

سید امیرا پورمظفر

تلفن بین المللی بهسازان

تلفن بین المللی بهسازان جزو اولین سرویس دهنده های تلفن بین المللی در ایران است. اگه به دنبال تلفن بین المللی هستید تا با خارج از کشور با هزینه کم و کیفیت بالا تماس بگیرید حتما تلفن بین المللی بهسازان را امتحان کنید.تلفن بین المللی بهسازان بدون هیچ هزینه اضافی، بدون اکوی صدای، اشغالی خط، تاخیر صدا و سایر اشکالات متداول در اختیار شما است.

از مهمترین امکانات تلفن بین المللی بهسازان می توان به قیمت بسیار ارزان، امکان سرویس بدون پین، سرویس شماره گیری سریع، شارژ اشتراک بدون نیاز به تنظیم مجدد شماره ها، امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی حرفه ای اشاره کرد.

تلفن بین المللی بهسازان دارای همه مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت می باشد.

تلفن بین المللی بهسازان

سرویس تلفن بین المللی در ایران اخیرا توسط شرکت های تازه تاسیسی راه اندازی شده است و متاسفانه بسیاری از این شرکت ها به صورت غیر قانونی فعالیت میکنند و گاهی توسط سازمان تنظیم مقررات رادیویی شناسایی و جمع آوری میشوند و مشتریان این شرکت ها بدون هیچ اطلاع قبلی دیگر امکان استفاده از سیستم خود را ندارند.

تلفن بین المللی بر پایه سرویس اینترنتی استوار است ولی برای استفاده شما اصلا نیازی به داشتن اینترنت ندارید و براحتی با گوشی موبایل یا تلفن ثابت خود می توانید براحتی با عزیزان خود در خارج از کشور تماس بگیرید.

با تلفن بین المللی بهسازان فرقی نمیکند شما در کدام نقطه ایران هستید و یا حتی رمز یا پین کد خود را حفظ کنید، شما براحتی می توانید با فعال کردن سرویس بدون پین روی شماره موبایل یا تلفن ثابت خود از طریق تلفن ثابت، تلفن همراه، از تهران و شهرستان با خارج از کشور تماس بگیرید.