نماد های اعتماد

logo-samandehi

تماس با تلفن بین الملل بهسازان

تلفن پشتیبانی 02144022475 و 02144057450

پاسخگویی تلفنی :

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18

شماره شبکه : 91312020

شماره واتزاپ شرکت00982144057450

امکانات تلفن بین الملل

کنترل پنل کاربران کنترل پنل کاربران

ورود به کنترل پنل

راهنما ؟

خرید آنلاین خرید آنلاین کارت
خرید آنلاین تلفن بین الملل
لیست قیمت کشورها لیست قیمت کشورها
تعرفه تماس با خارج از کشور
قرعه کشی قرعه کشی بزرگ
قرعه کشی ماهیانه
چرا بهسازان؟ چرا بهسازان؟
مهمترین تفاوتهای بهسازان

شماره حسابهای تلفن بین الملل بهسازان

بانک ملت

شماره کارت: 6104337825929803

بانک سامان

شماره کارت: 6219861559887731

سید امیرا پورمظفر

تماس بین المللی با تلفن ثابت

برای تماس بین المللی با تلفن ثابت از 2 روش می توانید اقدام نمایید. روش اول تماس مستقیم و استفاده از سرویس مخابرات و روش دوم استفاده از کارت تلفن بین الملل بهسازان. در این مقاله قصد داریم به مقایسه این دو روش بپردازیم تا شما بتوانید با اطلاعات بیشتری انتخاب کنید.

تماس بین المللی با تلفن ثابت به صورت مستقیم:

در این روش شما بدون نیز به خرید شارژ یا اشتراک برای برقرای تماس بین المللی تنها کافیست تلفن خود را بردارید و شماره مقصد را با دو صفر اول بگیرید و با خارج از کشور صحبت کنید. در این روش هزینه تمام شده در پایان ماه روی قبض شما اعمال میشود و شما در پایان ماه هزینه تماس خود را پرداخت میکنید و علاوه بر هزینه تماس با خارج که به صورت دقیقه ای محاسبه میشود مالیات، عوارض و آبونمان هم روی قبض شما اضافه میشود که چیزی در حدود 13 درصد هزینه تمام شده می باشد.

مزایا:

نیاز به خرید شارژ اولیه نیست و در هر زمان می توانید با خارج تماس بگیرید.

معایب:

در این روش کنترل پنلی برای مشاهده مبلغ محاسبه شده وجود ندارد، امکان ایجاد شماره گیر سریع وجود  ندارد، هزینه تمام شده بسیار گران است، امکان استعلام مبلغ محاسبه شده بسیار دشوار است، در صورتی که مصرف شما زیاد بوده و مبلغ قبض بیشتر از اعتبار اولیه شما باشد امکان یک طرفه یا قطع شدن خط شما وجو دارد، در بسیاری مواقع کیفیت صدا بسیار پایین است و اکوی صدا وجود دارد.

دانلود تعرفه تماس با خارج از تلفن ثابت مخابرات


تماس بین المللی با تلفن ثابت با تلفن بین الملل بهسازان:

در این روش شما ابتدا از ما اشتراک تلفن بین المللی خریداری میکنید و برای تماس با خارج از کشور ابتدا شماره شبکه را میگیرید و بعد پین کد خود را وارد میکنید و بعد شماره مقصد را بدون 2 صفر اول شماره گیری میکنید. البته با فعال کردن سرویس بدون پین و سرویس شماره گیر سریع مراحل تماس با خارج بسیار ساده تر میگردد و تنها کافیست شماره شبکه را بگیرید و بعد مثلا عدد 1 را بزنید تا شماره مقصد شما شماره گیری شود.

مزایا:

با استفاده از تلفن بین المللی بهسازان ارزانترین تعرفه ممکن را برای تماس با خارج از کشور را خواهید داشت، کنترل پنل مشاهده ریز مصرف و تعرفه ها در اختیار شما قرار میگیرد، از تماس های خود می توانید برای استعلام سفارت یا جاهای دیگر پرینت بگیرید، با استفاده از شماره گیر سریع می توانید تنها با زدن 1 عدد کل شماره را بگیرید که برای افراد پر استفاده یا سالمند بسیار مناسب است، هیچ گونه اکو یا تاخیر صدا نخواهید داشت، هیچ هزینه اضافی مالیات یا عوارض روی قبض شما اضافه نخواهد شد.


معایب:

نیاز به خرید شارژ اولیه است، همیشه به اندازه استفاده خود باید شارژ داشته باشید.


جدول مقایسه تماس بین المللی با تلفن ثابت مخابرات و تلفن بین المللی بهسازان

ویژگی تماس بین المللی با تلفن ثابت تماس بین المللی با تلفن بین المللی بهسازان
نیاز به شارژ اولیه ندارد دارد
مالیات و عوارض دارد ندارد
شماره گیر سریع ندارد دارد
کنترل پنل ریز مکالمات ندارد دارد
قیمت ارزان نیست است
کیفیت تماس بالا گاهی ندارد ! دارد


بنابراین با توجه به توضیحات ارائه شده مطمئنا استفاده از تلفن بین المللی بهسازان بسیار بهتر و به صرفه تر از تماس بین المللی با تلفن ثابت از مخابرات می باشد.