نماد های اعتماد

logo-samandehi

تماس با تلفن بین الملل بهسازان

تلفن پشتیبانی 02144022475 و 02144057450

پاسخگویی تلفنی :

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18

شماره شبکه : 91312020

شماره واتزاپ شرکت00982144057450

امکانات تلفن بین الملل

کنترل پنل کاربران کنترل پنل کاربران

ورود به کنترل پنل

راهنما ؟

خرید آنلاین خرید آنلاین کارت
خرید آنلاین تلفن بین الملل
لیست قیمت کشورها لیست قیمت کشورها
تعرفه تماس با خارج از کشور
قرعه کشی قرعه کشی بزرگ
قرعه کشی ماهیانه
چرا بهسازان؟ چرا بهسازان؟
مهمترین تفاوتهای بهسازان

شماره حسابهای تلفن بین الملل بهسازان

بانک ملت

شماره کارت: 6104337825929803

بانک سامان

شماره کارت: 6219861559887731

سید امیرا پورمظفر

تماس بین المللی با تلفن ثابت

برای تماس بین المللی با تلفن ثابت از 2 روش می توانید اقدام نمایید. روش اول تماس مستقیم و استفاده از سرویس مخابرات و روش دوم استفاده از کارت تلفن بین الملل بهسازان. در این مقاله قصد داریم به مقایسه این دو روش بپردازیم تا شما بتوانید با اطلاعات بیشتری انتخاب کنید.

نحوه استفاده از کارت تلفن بین الملل

نحوه استفاده از کارت تلفن بین الملل بهسازان بسیار ساده است و به لطف سرویس های شماره گیر سریع و سرویس بدون پین تنها با گرفتن شماره شبکه و زدن شماره دلخواه خود می توانید با خارج تماس بگیرید. نحوه استفاده از کارت تلفن در حالت عادی و بدون سرویس های ویژه نیز بسیار ساده است که در ادامه به توضیح کامل مراحل استفاده از کارت تلفن بین الملل خواهیم پرداخت.

شماره گیر سریع

شماره گیر سریع تلفن بین المللی بهسازان یک قابلیت منحصر به فرد برای راحتی هر چه بیشتر شما جهت تماس با خارج از کشور می باشد. با فعال کردن شماره گیر سریع دیگر نیاز نیست شماره مقصد خود را به صورت کامل شماره گیری نمایید و با تعریف شماره های مقصد روی عددهای 0 تا 49 می توانید براحتی تا 50 شماره مقصد را روی اشتراک تلفن بین المللی خود تنظیم نمایید.

سرویس بدون پین (NoPin)

سرویس بدون پین تلفن بین الملل بهسازان برای راحتی هر چه بیشتر تماس با خارج از کشور ایجاد شده است. با فعال شدن سرویس بدون پین دیگر نیازی نیست شما رمز اشتراک خود را وارد نمایید و اگر با شماره هایی که در سیستم ثبت شده است شماره شبکه را بگیرید سیستم به صورت خودکار شما را شناسایی کرده و به اشتراک خود وصل میشوید و تنها کافیست شماره مقصد خود را وارد کرده و صحبت نمایید.

تماس ارزان با خارج از کشور بهسازان

تماس ارزان با خارج از کشور یکی از خواسته های اصلی بیشتر مردم است، راه کاری که هم ارزان باشد و هم از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. برای تماس ارزان با خارج از کشور حتما لازم نیست از اینترنت استفاده نمایید و یا به تلفن ثابت خود دسترسی داشته باشید. تنها کافیست تلفن بین المللی بهسازان را خریداری نمایید و بلافاصله از تلفن ثابت یا موبایل خود با خارج از کشور با قیمت ارزان و همچنین با بالاترین کیفیت ممکن تماس بگیرید.

تلفن بین المللی بهسازان

تلفن بین المللی بهسازان جزو اولین سرویس دهنده های تلفن بین المللی در ایران است. اگه به دنبال تلفن بین المللی هستید تا با خارج از کشور با هزینه کم و کیفیت بالا تماس بگیرید حتما تلفن بین المللی بهسازان را امتحان کنید.تلفن بین المللی بهسازان بدون هیچ هزینه اضافی، بدون اکوی صدای، اشغالی خط، تاخیر صدا و سایر اشکالات متداول در اختیار شما است.

خرید اینترنتی کارت تلفن خارج از کشور

خرید اینترنتی کارت تلفن خارج از کشور بهسازان سریع ترین راه ممکن برای یک تماس ارزان با خارج از کشور است. پس از خرید اینترنتی بلافاصله اطلاعات و نحوه استفاده به شما نمایش داده میشود و اگر شماره موبایل و ایمیل خود را نیز وارد کرده باشید اطلاعات و نح.ه استفاده ایمیل و پیامک نیز میشود.

ارزانترین راه تماس با خارج از کشور

ارزانترین راه تماس با خارج از کشور تلفن بین الملل بهسازان است. اگر به دنبال شرکتی هستید که ارزانترین راه تماس با خارج از کشور را در اختیار شما قرار میدهد تنها کافیست نگاهی به لیست قیمت های ما بیاندازید. شرکت تلفن بین الملل بهسازان از سال 1388 در زمینه تلفن بین الملل زیر نظر سازمان تنظیم مقررات رادیویی فعال بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنایع و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای می باشد.

تماس خارج از کشور با همراه اول با تلفن بین الملل بهسازان براحتی امکان پذیر است. دیگر نیازی نیست نگران هزینه های سنگین تماس با خارج از کشور باشید. براحتی و به صورت آنلاین شارژ دلخواه خود را خرید کنید، از تخفیف خرید بالا هم بهره مند شوید و بلافاصله پس از خرید براحتی با موبایل و خط همراه اول خود با خارج از کشور تماس بگیرید.