نماد های اعتماد

logo-samandehi

تماس با تلفن بین الملل بهسازان

تلفن پشتیبانی 02144022475 و 02144057450

پاسخگویی تلفنی :

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18

شماره شبکه : 91312020

شماره واتزاپ شرکت00982144057450

امکانات تلفن بین الملل

کنترل پنل کاربران کنترل پنل کاربران

ورود به کنترل پنل

راهنما ؟

خرید آنلاین خرید آنلاین کارت
خرید آنلاین تلفن بین الملل
لیست قیمت کشورها لیست قیمت کشورها
تعرفه تماس با خارج از کشور
قرعه کشی قرعه کشی بزرگ
قرعه کشی ماهیانه
چرا بهسازان؟ چرا بهسازان؟
مهمترین تفاوتهای بهسازان

شماره حسابهای تلفن بین الملل بهسازان

بانک ملت

شماره کارت: 6104337825929803

بانک سامان

شماره کارت: 6219861559887731

سید امیرا پورمظفر

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی بهسازان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی بهسازان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی بهسازان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بهسازان از سوی کاربر است .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی بهسازان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بهسازان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بهسازان اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی بهسازان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.فروشگاه اینترنتی بهسازان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بهسازان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بهسازان، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بهسازان جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی بهسازان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی این محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی بهسازان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی به وسیله مدیر سیستم رسید شده و سپس در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی بهسازان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی بهسازان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی بهسازان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی بهسازان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی بهسازان محفوظ است.

فروش و تحویل سفارش

فروش و تحویل سفارش برای کارت های تلفن بین الملل اشتراک جدید به صورت آنلاین و بر روی وب سایت بهسازان و پس از پرداخت وجه انجام میگیرد و برای کاربرانی که فرم سفارش خرید را پر می نمایند از طریق پیامک انجام میگیرد.

در صورتی که تامین کننده و صاحب برند به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

شرایط ثبت نام

1) انتخاب کالای مورد نظر

2) وارد کردن اسم و شماره موبایل 

3) انتخاب گزینه پرداخت نهایی و تایید سفارش

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.


روش های پرداخت

روش های پرداخت در فروشگاه بهسازان به شرح زیر می باشند :

1) پرداخت آنلاین
2) پرداخت به کارت یا حساب معرفی شده در سایت

روش های ارسال
روش ارسال مشخصات خرید بر روی وب سایت، پیامک، ایمیل یا تماس تلفنی می باشد. بر اساس نحوه خرید کاربر شیوه اطلاع رسانی متفاوت می باشد.

هزینه ارسال
به دلیل برخط بودن خدمات بهسازان هزینه ارسال محاسبه نمیگردد.

مدت زمان تحویل کالا

مدت زمان تحویل کالاها حداکثر 2 روز کاری می باشد.

اعتبار و مهلت استفاده

کلیه اشتراک های تلفن بین الملل بهسازان دارای 4 ماه تاریخ استفاده از تاریخ خرید می باشند و پس از آن اشتراک منقضی شده و موجودی صفر میگردد و دیگر اشتراک خریداری شده قابل استفاده نمیباشد.

در صورتی که در مهلت 4 ماهه استفاده اشتراک شارژ گردد از تاریخ آخرین شارژ 4 ماه به اعتبار اشتراک خریداری شده اضافه میگردد.

شرایط استراداد وجه

امکان استرداد خرید به دلیل افشا شدن پین کد خریداری شده به خریدار و عدم امکان قرار دادن آن پین کد به شخص دیگری تنها در شرایط زیر ممکن می باشد.
در صورتی که امکان برقراری تماس با کشور مقصد با اشتراک تلفن بین الملل بهسازان ممکن نباشد شماره مقصد با تلفن ثابت مخابرات و همراه اول و ایرانسل تست میگردد. چنانچه تماس با شماره مقصد با این سرویس دهنده ها نیز ممکن نباشد به معنی اشتباه بودن یا خراب بودن شماره مقصد بودن و بهسازان مسئولیتی در قبال رفع مشکل شماره مقصد ندارد. چنانچه شماره مقصد توسط تلفن ثابت مخابرات و همراه اول و ایرانسل قابل دسترسی باشد بهسازان موظف به رفع مشکل می باشد و مدت 72 ساعت برای رفع مشکل می تواند داشته باشد. چنانچه ظرف 72 ساعت مشکل برطرف نگردید خریدار می تواند تنها در صورتی که از کارت تلفن خریداری شده هیچ مبلغی کسر نشده باشد وجه خود را با اعلام شماره کارت و اسم مالک حساب پس بگیرد. برگشت وجه ظرف 72 ساعت کاری انجام میگیرد.
توجه: چنانچه کارت تلفن خریداری شده استفاده شده و مبلغی از حساب کسر شده باشد تحت هیچ شرایطی برگشت وجه انجام نمیگرید.


راهنمایی و مشاوره برای خرید

به منظور رفاه حال شما عزیزان امکان پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص محصولات ، نحوه سفارش ، تعیین سایز و موارد دیگر ، فروشگاه اینترنتی بهسازان راه های ارتباطی متفاوتی فراهم آورده است . شما می توانید با تلفن 02144022475 در ساعات کاری 9 تا 17 در ارتباط باشید.

خدمات پس از فروش

جهت دریافت هر گونه خدمات پشتیبانی می توانید از طریق روش های زیر سوالات و مشکلات خود را در ساعات اداری از 9 الی 17 مطرح نمایید:

1) تماس با شماره تلفن های 02144022475 یا 02144057450

2) ارسال سوال از طریق گفتگوی آنلاین وب سایت

3) ارسال سوال از طریق فرم تماس با ما

4) ارسال سوال به شبکه های اجتماعی معرفی شده در سایت

نحوه ثبت شكايات مصرف‌كنندگان

کاربران می توانند هر گونه شکایت خود را از طریق فرم تماس با ما سایت ارسال نمایند. این بخش توسط مدیر بهسازان بررسی و با جدیت پیگیری میگردد.