نمادهای اعتماد به تلفن بین الملل بهسازان

تلفن بین الملل بهسازان جزو معدود وب سایتهای ارائه خدمات تلفن بین المللی خارج از کشور می باشد که نماینده شرکت لایزر (دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت با شماره 25-94-100)، عضو نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

 

logo-samandehi

تماس با تلفن بین الملل بهسازان

تلفن پشتیبانی 02144022475 و 02144057450

پاسخگویی تلفنی :

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18

شماره شبکه : 91312020

شماره واتزاپ شرکت00982144057450

امکانات تلفن بین الملل

کنترل پنل کاربران کنترل پنل کاربران

ورود به کنترل پنل

راهنما ؟

خرید آنلاین خرید آنلاین کارت
خرید آنلاین تلفن بین الملل
لیست قیمت کشورها لیست قیمت کشورها
تعرفه تماس با خارج از کشور
قرعه کشی قرعه کشی بزرگ
قرعه کشی ماهیانه
چرا بهسازان؟ چرا بهسازان؟
مهمترین تفاوتهای بهسازان

شماره حسابهای تلفن بین الملل بهسازان

بانک ملت

شماره کارت: 6104337825929803

بانک سامان

شماره کارت: 6219861559887731

سید امیرا پورمظفر

دانلود تعرفه تماس با خارج از تلفن ثابت مخابرات

بسیاری از کاربران در مورد تعرفه تماس با خارج از کشور از تلفن ثابت و بدون استفاده از کارت تلفن بین المللی بهسازان سوال میکنند و در این مقاله قصد د اریم تا اطلاعات همه هزینه ها و تعرفه تماس با کشور های مختلف با تلفن ثابت را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با آزادی انتخاب بیشتری خرید نمایید.

همیشه به یاد داشته باشید معمولا تعرفه تماس با هر کشور متفاوت است و تعرفه تماس با تلفن ثابت کشورها ارزانتر از تعرفه تماس با تلفن همراه آن کشور می باشد.


تعرفه تماس با خارج از کشور از تلفن ثابت چگونه محاسبه میگردد؟

تعرفه تماس با خارج بر اساس دقیقه است. یعنی به شما نرخ هر دقیقه مکالمه اعلام میشود.


بجز تعرفه دقیقه ای چه هزینه های دیگری روی قبض اعمال میشود؟

بجز تعرفه مکالمه که در دقیقه محاسبه میشود مالیات، عوارض و آبونمان هر دقیقه مکالمه نیز روی قبض تلفن شما اضافه میگردد که حدودا معادل 13% میباشد. رقم دقیق این مبلغ به دلیل عدم پیدا کردن مرجع بروز رو نمیتونم به شما اعلام کنم و چیزی که در سایت وزارت ارتباطات ثبت شده متعلق به سال 1385 است.

 

دانلود تعرفه تماس با خارج از تلفن ثابت مخابرات

نرخ زیر متعلق به سال 1397 می باشد و ممکن است با توجه به افزایش قیمت دلار نرخ ها بیشتر شده باشند و فایل لیست قیمت ها نیز از سایت مخابرات دانلود شده است. در لینک زیر می توانید تعرفه تماس با خارج از کشور از تلفن ثابت را دانلود نمایید:

سخن آخر اینکه استفاده از تلفن بین الملل بهسازان بسیار به صرفه تر از تماس مستقیم با خط ثابت با خارج از کشور بوده و برای کسانی که استفاده زیاد دارند تلفن بین الملل بهسازان پیشنهاد میگردد. همچنین تخفیف های ویژه ای نیز برای خریدهای بالای 10000 تومان ایجاد شده است تا کاربران پر مصرف بتوانند با بهترین شرایط با خارج از کشور تماس بگیرند.